Terasové dosky

Thermo borovica, thermo jaseň a kvalitný sibírsky smrekovec

Naša ponuka terasových dosiek zahŕňa ihličnany v najvyššej dostupnej triede A/B, jaseň (Fraxinus americana) a thermowood iroko v najvyššej triede A.

Thermowood borovica

Thermowood borovica Thermowood borovica, alebo termodrevo borovica

Naša thermowood borovica, alebo termodrevo borovica je v súčasnosti najvhodnejší terasový materiál. Pre svoj pomer stability, pevnosti, odolnosti a ceny!

Thermowood jaseň

Thermowood jaseň

Naše jaseňové terasové dosky pochádzajú z dreva Jaseňa Amerického (Fraxinus Americana), ktorý v porovnaní s Európskym jaseňom po termoúprave nepraská a tiež je zaradený do vyššej triedy trvácnosti.

Thermowood iroko

Thermowood iroko Tvrdé exotické drevo stabilizované termoúpravou

Thermowood iroko v sebe spája vlastnosti tvrdého exotického dreva a stabilitu termodreva. Na našom trhu je to inovatívna a revolučná novinka.

Sibírsky smrekovec

Sibírsky smrekovec Sibírsky smrekovec - tradičný, odolný materiál na terasy.

Terasové dosky zo smrekovca patria medzi najtvrdšie tradičné materiály na trhu. Pomalý rast sibírskeho variantu mu zabezpečuje ešte vyššiu hustotu, ako má ten náš, pri zachovaní krásnej farby pre ktorú sa mu hovorí aj - ČERVENÝ SMREK.

WOODMASTER.SK,
S. R. O.
Vajnorská 135 Bratislava 831 04
otvorené:

Pondelok - Piatok: 9:00 - 17:00
Sobota: NA OBJEDNÁVKU

volajte

+421 905 498 778
+421 904 867 263

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.