Terasové dosky

Thermo borovica, thermo jaseň a kvalitný sibírsky smrekovec

Naša ponuka terasových dosiek zahŕňa ihličnany v najvyššej dostupnej triede A/B, jaseň (Fraxinus americana) a thermowood iroko v najvyššej triede A.

Thermowood borovica

Thermowood borovica Thermowood borovica, alebo termodrevo borovica

Najžiadanejší terasový materiál súčasnosti. Pre svoj pomer stability, pevnosti, odolnosti a ceny! Od výrobcu v najlepších cenách na trhu. Nechajte si vypracovať ponuku a uvidíte ;-)

Thermowood jaseň

Thermowood jaseň Luxusné, veľmi stabilné a tvrdé drevo s nezameniteľnou kresbou.

Naše jaseňové terasové dosky pochádzajú z dreva Jaseňa Amerického (Fraxinus Americana), ktorý v porovnaní s Európskym jaseňom po termoúprave nepraská a je oproti nemu aj zaradený do vyššej triedy trvácnosti.

Thermowood iroko

Thermowood iroko Tvrdé exotické drevo stabilizované termoúpravou

Thermowood iroko v sebe spája vlastnosti tvrdého exotického dreva a stabilitu termodreva. Na našom trhu je to inovatívna a revolučná novinka.

Sibírsky smrekovec

Sibírsky smrekovec Sibírsky smrekovec - tradičný, odolný materiál na terasy.

Terasové dosky zo smrekovca patria medzi najtvrdšie tradičné materiály na trhu. Pomalý rast sibírskeho variantu mu zabezpečuje ešte vyššiu hustotu, ako má ten náš, pri zachovaní krásnej farby pre ktorú sa mu hovorí aj - ČERVENÝ SMREK.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.