Sauny

Všetky podstatné informácie o saune a saunovaní nájdete v nasledovnej sekcii.

Materiál na stavbu sauny

Materiál na stavbu sauny VŠETKO PRE VAŠU SAUNU SKLADOM ZA NAJLEPŠIE CENY!

K materiálu na stavbu Vašej sauny Vám bezplatne poskytneme odborné poradenstvo. Kontaktujte nás svojimi otázkami kedykoľvek!

Vykurovanie sauny/ohrev sauny

Príslušenstvo

Hotové sauny

Hotové sauny Sauny vyrobené z materiálov z našej ponuky priamo od výrobcu!

Okrem širokej ponuky saunového dreva, či inštalácií sáun na mieru, máme v ponuke aj hotové sauny zhotovené priamo továrňou nášho dodávateľa saunového dreva.

Viac sa však o faktoch súvisiacimi so stavbou sauny a jej možnostiach dočítate tu. (prelink na sekciu čo by mal každý vedieť o saune).

Každá sauna je individualistická a vyžaduje tak samostatné projektovanie. Vychádzajúc zo skúseností konštatujeme, že nemáme dve totožné sauny. Ak však máte možnosť prispôsobiť priestor budúcej saune, máme možnosť výroby sauny v z našich materiálov v dielni, kde sa dajú použiť také stroje na opracovanie dreva, ktoré nie je možné transportovať na miesto stavby. Navyše, takto vyrobená sauna nevyžaduje rezanie profilov na mieste, je samonosná a montáž je zvládnutá aj s doladením detailov za jediný deň. Cenník predvyrobených sáun nájdete tu. 

WOODMASTER.SK,
S. R. O.
Vajnorská 135 Bratislava 831 04
otvorené:

Pondelok - Piatok: 9:00 - 17:00
Sobota: NA OBJEDNÁVKU

volajte

+421 905 498 778
+421 904 867 263

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.