Himalájska soľ

Soľný program pre sauny, infrasauny, interiéry...

Liečebné účinky soli sú všeobecne známe. Himalájska soľ je špecifická svojou čistotou, ktorú jej zaručuje vek miliónov rokov, ktorý ju takto zakonzervoval.

Himalájska soľ

Himalájska soľ pochádza z hlbokých jaskýň v Pakistane. Nie je chemicky konzervovaná a nepridávajú sa do nej žiadne prvky na jej konzerváciu či, dodatočnú úpravu. Obsahuje až 84 minerálov. Jej využitie je skutočne rôznorodé. Okrem toho, že prirodzene ionizuje a viaže na seba pri odparovaní kladne nabité častice, ktoré sa tak prirodzene vdychujú do dýchacích ciest. Následne rozpúšťa hlieny, pôsobí proti astme, alergiám, zlepšuje spánkové cykly... Samozrejme sa dá využiť v kúpeli, vo varení, či grilovaní. Napríklad, kto niekedy ochutnal rybu pečenú na soľnej doske, vraj inú nechce...

Soľné kamene
2,- EUR/kg

Soľné kamene

Skladom frakcie: 50 - 80 mm a 150 - 200 mm Vracia balené po 25 ks

Soľné kamene sa hodia aj pre aplikáciu do parných sáun. Jednoduché umiestnenie k ústiu pary urýchli jej rozpúšťanie a razom vznikne veľmi efektná soľná sauna. Pozor však na komponenty z kovu...

viacmenej
Soľný granulát
2,- EUR/kg

Soľný granulát

Soľný granulát frakcia 0,5 - 2 mm

Himalájska soľ disponuje ohromným množstvom zdraviu prospešných účinkov. Je to skutočný zázrak prírody. Fantázii pri jej aplikáciách sa skutočne medze nekladú.

viacmenej
galéria
Soľný prach
2,- EUR s DPH

Soľný prach

Soľný prach - 25 kg

Soľný prach je ideálnym prvkom na stavbu soľných jaskýň, ako prímes zmesi na lepenie soľných tehál, či hoci na využitie v kuchyni.

viacmenej
galéria
WOODMASTER.SK,
S. R. O.
Vajnorská 135 Bratislava 831 04
otvorené:

Pondelok - Piatok: 9:00 - 17:00
Sobota: NA OBJEDNÁVKU

volajte

+421 905 498 778
+421 904 867 263

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.