Materiál na stavbu sauny

VŠETKO PRE VAŠU SAUNU SKLADOM ZA NAJLEPŠIE CENY!

K materiálu na stavbu Vašej sauny Vám bezplatne poskytneme odborné poradenstvo. Kontaktujte nás svojimi otázkami kedykoľvek!

Stavba sauny svojpomocne je pomerne jednoduchá stolárska práca. Keď sa považujete za čo len trochu zručného človeka a disponujete tou vzácnou komoditou - časom - táto stránka je určená hlave pre Vás. Spoločnosť HaServ OU je svetovou špičkou vo výrobe profilovaného na stavbu sáun. Od mimoriadne prísnej vstupnej kontroly kvality materiálu, až po odovzdanie klientovi je celý proces výroby, spracovania a dokonca balenia dreva vykonávaný veľmi dôsledne s ohľadom na najvyššiu kvalitu produktov a ochranu životného prostredia.

Spolupracujeme azda so všetkými svetovými výrobcami pecí, avšak s obľubou pracujeme s tradičnými fínskymi značkami, ako sú napríklad Narvi, či IKI. Uvedomujeme si náročnosť našich klientov v otázke dizajnu, preto nepodceňujeme ani osvetlenie sáun, ktoré dokáže z jednoduchej smrekovej sauny vyčarovať úžasne intímne prostredie použitím správneho druhu osvetlenia.  

Odborné poradenstvo je z našej strany samozrejmosťou, rovnako však recipročne oceníme, ak nám zašlete Vaše hotové projekty aj s recenziou!

Materiál na stavbu sauny
Drevo na obklad sauny

Drevo na obklad sauny Vnútorný obklad sauny výrazne určí jej charakter. Vyberte si ten Váš!

Nižšie nájdete výber našich saunových obkladov. Pre bližšie informácie o Vami požadovaom odtieni, prípadne dizajne, či spôsobe opracovania, nás však kedykoľvek kontaktujte!

Drevo na lavice do sauny

Drevo na lavice do sauny Široký výber materiálov a profilov na výrobu saunových lavíc

Predstavujeme Vám užší výber pofilov na saunové lavice. Materiálov, ako aj profilov je priam neúrekom. Vyberie si tu snáď každý.

Drevo na konštrukciu a lišty

Drevo na konštrukciu a lišty Pomocný materiál pre stavbu sauny

Základom každej sauny je kvalitná konštrukcia. Netreba podceniť jej výber, pretože sa táto chyba môže rýchlo vrátiť v podobe náročnejšej montáže, či nemožného lícovania...

Saunové dvere, okná a komponenty

Saunové dvere, okná a komponenty Saunové dvere pre každý typ sauny

Chvíľu nám trvalo, kým sme našli optimálny pomer kvality a ceny štandardizovaných dverí. Pre individuálne riešenia, osobitné kovania, či rukoväte nás prosím kontaktujte.

Izolácia sauny

Izolácia sauny Všetko potrebné pre izolovanie každej sauny

Správna izolácia sauny je základným predpokladom pre jej správne fungovanie a užívateľskú spokojnosť. Snažíme sa o kompromis medzi najlepšími tepelnoizolačnými ekologickými

Silikónové káble do sauny

Silikónové káble do sauny Elektrické vedenie v saunách musí byť riešené iba silikónovými káblami

Silikónové káble majú vyššiu odolnosť voči teplote, preto by mali byť povinnou výbavou každej sauny. Z praktických dôvodov by mali byť samozrejme vedené v chráničkách.

Vetranie

Vetranie Kompletné príslušenstvo pre zabezpečenie správneho vetrania sauny.

Výmena vzduchu v saune je veľmi dôležitá. Rovnako aj zabezpečenie vetrania sauny v čase jej nepoužívania ako aj po ukončení vlhkých procesov sauny.

Osvetlenie sauny

Osvetlenie sauny Osvetlenie sauny, LED pásy, saunové svietidlá, tienidlá...

Vhodný výber osvetlenia, najmä moderné LED technológie vytvoria čarokrásnu atmosféru aj z obyčajnej smrekovej sauny. Krásne efekty vytvorí LED osvetlenie v kombinácii so štrukturovaným povrchom aký má napr. kartáčované drevo.

postavte si saunu

pozrieť návod
WOODMASTER.SK,
S. R. O.
Vajnorská 135 Bratislava 831 04
otvorené:

Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:00
Sobota: NA OBJEDNÁVKU

volajte

+421 904 867 263 Peter Jančár


Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.